Salono telefonas +370 600 09941
El. paštas gintaras@danicalt.com
Salono telefonas +370 600 09941 | El. paštas gintaras@danicalt.com

Langai ir durys

Turėdami savo  gamybinę bazę, mes galime pasiūlyti įvairaus spektro, pagal individualius užsakymus bei kliento poreikius šarvuotas duris (vidaus bei išorės), garažo vartus, laiptinių duris bei plastikinius langus ir kitas konstrukcijas.

Informacija klientui:

1. Ką žmogus turi žinoti rinkdamasis duris? Rinkdamasis duris žmogus turi suprasti ir įvertinti daug įvairių dalykų: a) durų paskirtį (lauko arba vidaus); b) kokie yra užsakovo reikalavimai  savo durims (didesnis apsaugos lygis ir garso bei šilumos izoliuojančios savybės,  ar tik garso ir šilumos izoliacijos savybės); c) kokie užsakovo reikalavimai durų apdailai (dizainas, medžiagos, ilgaamžiškumas ir pan.); d) spynas (gamintojas, privalumai ir trūkumai); e) durų modelį.

2. Kiek kainuoja UAB „Danica LT“ durys ? Durų kaina priklauso nuo durų dydžio, apdailos, spynų, montavimo vietos ir kt. Jeigu Jūs suteiksite mums visą šią informaciją, mes tiksliai apskaičiuosime durų kainą. Jeigu ne, mūsų meistras  atvažiuos į vietą ir Jums padės. Tai nemokama paslauga. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis telefonu + 370 600 09941  arba užpildyti paklausimo formą.

3. Koks yra skirtumas tarp Jūsų parduodamų apsauginių durų ir kitų konkurentų? Pagrindinis ir svarbiausias yra durų konstrukcijos skirtumas. Pagrindiniai jų  privalumai lyginant su kitų gamintojų durimis yra: UAB Danica LT įmonės parduodamų durų varčia gaminama iš stačiakampio vamzdžio, o ne iš lankstyto lakšto.  Privirintas prie priekinio lapo stačiakampis vamzdis sudaro stipresnę nei lankstyto profilio tipo konstrukciją, kurios beveik neįmanoma deformuoti net ir naudojant rankinį instrumentą (laužtuvą, atsuktuvą ir t.t). Varčia tampa neįprastai stabili ir tai patvirtino bandymai, atlikti specializuotose laboratorijose. Bendras varčios storis  68 mm. Vyrių tvirtinimo vieta – sustiprinta 40*50 3 mm storio plienine plokštele. Vyriai nuo nupjovimo apsaugoti ir pagaminti iš 10 mm storio kalibruoto strypo, o ne kaip kitų gamintojų įsukamų nikeliuotų blizgučių.

4. Kokios durys geriau tinka laukui ir kuo Jūsų lauko durys  skiriasi nuo kitų lauko durų? LAUKO durys – tai tikriausiai yra sudėtingiausias esamu durų gaminys. Lauke durys turi tarnauti daug metų, atlaikyti atmosferinius, saulės, vėjo, lietaus, šalčio, drėgmės poveikius, būti patvarios mechaniškai bei apsaugoti namą. LAUKO durys iškart buvo kuriamos kaip lauko durys ir sujungė savyje geriausias būtinas savybes: puikią šilumos izoliaciją (1 W*K/m2) ir gerą garso izoliaciją (42 dB). Jos neturi tiesioginio šalčio tiltelio, todėl nerasoja ir nešerkšnija. Metalas naudojamas tik tam, kad padidintų mechaninį durų stiprumą     dauguma detalių daromos iš klijuotos faneros.

5. Ką reiškia RAL spalvų paletė? Tarp dažų gamintojų egzistuoja daug dažų standartų, pagal kuriuos gaminamos spalvos. RAL spalvų paletė  tai ko gero labiausiai paplitęs standartas. Pagrindines spalvas galima pažiūrėti internete adresu www.ralcolor.com bet, renkantis spalvą internete,  reikia žinoti, kad spalvos ekrane ne visada tiksliai atitinka tikrą dažų spalvą, jos priklauso nuo monitoriaus nustatymų.  Todėl siūlome spalvą  pasitikrinti spalvų kataloguose, kuriuos mūsų darbuotojai visada  gali Jums parodyti.

6. Kodėl durys rasoja? Kada tarp lauko ir vidaus temperatūrų yra didelis skirtumas, durys iš vidinės pusės gali rasoti. Pagrindinės to priežastys yra blogas vėdinimas ir nepakankamas šildymas. Kai patalpos yra blogai vėdinamos, padidėja oro drėgmė. Kai jos blogai šildomos, tai oras nebeišlaiko savyje esančios drėgmės. Ir vienu ir kitu atveju, durų paviršiaus temperatūrai nukritus iki tam tikros ribos, kitaip dar vadinamos rasos tašku, ten kaupsis kondensatas.

7. Kokias spynas Jūsų įmonė montuoja savo duryse? UAB „Danica LT“ įmonė savo duryse naudoja žymiausių gamintojų tokių, kaip „ASSA“ (Švedija), „NEMEF“ OLANDIJA (ASSA KORPORACIJA) „MUL-T-LOCK“ (IZRAELIS), „MOTTURA“ (ITALIJA), „SECUREMME“ (ITALIJA), „ABLOY“ „(SUOMIJA) , „FIAM“ „(ITALIJA) spynas. Visos šios spynos pasižymi kokybe ir patikimumu. Jos įvertintos Europos laboratorijose ir turi atitinkamus sertifikatus.