Salono telefonas +370 600 09941
El. paštas gintaras@danicalt.com
Salono telefonas +370 600 09941 | El. paštas gintaras@danicalt.com

Namo durys

Durys skirtos naudoti lauko sąlygomis, danga atspari atmosferos poveikiui, t. y. lietui, sniegui ir pan.

DURŲ SPECIFIKACIJA:
• Durų stakta 60x40x2 mm. Varstomoji dalis sustiprinta papildomais metalo intarpais ir gaminama iš 40x20x2 mm metalo vamzdžių.
• Plieno lakštas 1.5 mm arba 2mm
• Italijos kompanijos PETTITI GIUSEPPE S.p.A. virinami vyriai, skirti šarvuotų, metalinių durų bei kitų metalinių konstrukcijų gamybai, su atraminiais guoliukais.
• Iš išorės ir vidinės pusės yra 12 mm jūrinės faneros plokštė arba MDF su PVC plėvele arba su dažytu MDF pagal RAL kodą, pasirinktą kliento.
• Spyna.*
• Metalinės konstrukcijos kiaurymės užpildomos izoliacine medžiaga.
• Tarp varčios ir staktos dedama papildoma vidinė sandarinimo tarpinė, kuri padeda išvengti karšto ir šalto oro cirkuliacijos, durų apšerkšnijimo ir vandens kondensacijos.
• Durų paviršius padengiamas keliais sluoksniais gruntu, paskui dažais.LMDP PAVYZDŽIAI RAIŽINIŲ PAVYZDŽIAI

MDF PLĖVELIŲ SPALVŲ PAVYZDŽIAI

SPYNŲ KOMPLEKTACIJA

Mūsų gaminamoms durims siūlome šių spynų komplektacijas:

Nemef S-PRO

Tai olandiška europinio tipo cilindrinė spyna. Ši spyna pasižymi patogiu naudojimu bei gražiu dizainu. Komplektuojama su rankena. Spyna NEMEF rekomenduojama montuoti į duris kartu su seifiniu raktu rakinama papildoma spyna.

Garantija 60 mėnesių.

EVVA GPI

EVVA GPI spynos cilindras gali turėti iki 1000000 skirtingų rakto kombinacijų. Jis yra apsaugotas nuo atrakinimo visrakčiu ir vibratoriumi, taip pat numatyta apsauga nuo cheminių rūgščių poveikio bei pragręžimo.

Garantija 60 mėnesių.

EVVA 3KS

EVVA 3KS cilindrai šiuo metu laikomi vienais iš saugiausių pasaulyje. Rakto kopija gaminama tik atrinktose dirbtuvėse ir tik pateikus raktą ir identifikavimo kortelę kartu. EVVA 3KS cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdintu plienu bei kietmetalio štiftais.

Garantija 60 mėnesių.

Nemef S-PRO  + Securemme 200360

SECUREMME 200360 – tai plokštelinė, papildoma spyna, užrakinama 4 rakto pasukimais. Durys  fiksuojamos trijose vietose. Spynos korpusas apsaugotas plieno ir mangano lydinio plokštele, kuri saugo nuo gręžimo. Spyna atitinka aukštą 4 saugumo klasę pagal ENV 1627-2000 standartą. Spyna atitinka ISO 9001 kokybės valdymo sertifikatą. Šią spyną rekomenduojama montuoti į duris kartu su Nemef S-PRO.

Garantija 24 mėnesiai.

Nemef S-PRO + MOTTURA 40705

MOTTURA 40705 – tai itališka 6 plokštelių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Komplektuojama su 5 raktais. Tai papildoma spyna, kurią rekomenduojama montuoti į duris kartu su Nemef S-PRO spyna.

Garantija 36 mėnesiai.

Nemef S-PRO + SECUREMME 2510

SECUREMME 2510 – plokštelinė, papildoma, spyna skirta šarvo tipo plieninėms durims, užrakinama 4 rakto pasukimais, durys fiksuojamos trijose vietose. Spyna su keičiama šerdimi, 5 raktai, kuri užplombuojama gamykloje ir atidaroma tik pirkėjo akivaizdoje. Spyna testuojama gamykloje mažiausiai 10.000 atidarymo – uždarymo ciklų su tuo pačiu raktu. Spynos korpusas apsaugotas plieno ir mangano lydinio plokštele, kuri saugo nuo gręžimo. Spyną galima naudoti su darbine šerdimi, tai patogu surinkinėjant duris gamyboje, statybų metu, kai negalima montuoti užplombuotų raktų. Spyna atitinka aukštą 4 saugumo klasę pagal ENV 1627-2000 standartą. Spyna atitinka ISO 9001 kokybės valdymo sertifikatą.

Garantija 24 mėnesiai.

Nemef S-PRO + SECUREMME 2610

SECUREMME 2610 – tai cilindrinė spyna, skirta šarvo tipo plieninėms durims, užrakinama 3 rakto pasukimais. Cilindras turi darbinį raktą ir 5 originalius raktus, kurie užplombuojami gamykloje. Darbinis raktas naudojamas montuojant spyną ir eksploatuojant duris statybų metu, originalius raktus gauna galutinis vartotojas – taip užtikrinamas maksimalus saugumas. Raktas pagamintas iš nikelio ir sidabro lydinių. Rakto ruošinys patentuotas, papildomas raktas užsakomas pas įgaliotą atstovą pateikus kortelę. Cilindrą grūdinto plieno apsauga saugo nuo laužimo ir gręžimo. Rekomenduojami cilindrų matmenys 35×45, 30×40. Spyna pagal UNI:ENV 12209:2005 standartą atitinka 3 klasę ir ISO 9001 kokybės valdymo sertifikatą. Garantija 24 mėnesiai.

Nemef S-PRO + FIAM  612 DF

FIAM spynos priskiriamos septintai saugumo klasei. Šios spynos yra apsaugotos nuo pragręžimo ir turi identifikacijos korteles. Be to pats raktas yra mažesnis ir patogesnis, pametus raktą nereikia keisti visos spynos, keičiamas tik spynos cilindras. Ši papildoma seifinė spyna yra komplektuojama su Nemef S-PRO spyna.

Garantija 36 mėnesiai.

Nemef S-PRO + Mottura 52783

MOTTURA 52783 – tai itališka 6 plokštelių, 3 krypčių, 4 kartus rakinama seifinė spyna, skirta šarvuotoms, metalinėms durims, seifams bei kitų metalinių konstrukcijų užrakinimui. Šiame užrakte įdiegta unikali MOTTURA patentuota apsaugos sistema ANTIDECO 1. Ši sistema saugo nuo rakto parinkimo (atrakinimo visrakčiu). Komplektuojama su 5 raktais. Tai papildoma spyna, kurią rekomenduojama montuoti į duris kartuNemef S-PRO spyna.

Garantija 36 mėnesiai.

Siekiant išgauti dar didesnį saugumą vietoje Nemef S-PRO spynos galima montuoti EVVA-GPI arba EVVA 3KS spynas.