Salono telefonas +370 600 09941
El. paštas gintaras@danicalt.com
Salono telefonas +370 600 09941 | El. paštas gintaras@danicalt.com

Plastikiniai langai

Klientui projektuojame, siūlome techninius sprendimus, išmontuojame senas konstrukcijas, sumontuojame naujas, atliekame – gyvenamųjų, visuomeninių ir pramoninių pastatų apdailą. Pastaraisiais metais bendrovė dirba ir paminklosaugos objektuose. Turi licenciją atlikti montavimo darbus ypatingos svarbos statiniuose. Gerai išmokyta montuotojų brigada, aprūpinta tiksliais matavimo ir montavimo įrankiais, kokybiškai ir greitai sumontuos pageidaujamą produktą visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonė turi specialų transportą, skirtą saugiai pervežti pagamintus produktus. Langai privalo patenkinti daugiau kriterijų, nei tiktai švytėti ir užtikrinti skaidrų vaizdą. Pavyzdžiui, atitikti investuotojo reikalavimus. Suteikti galimybę idealiai juos pritaikyti pagal Jūsų individualius pageidavimus. Tai užtikrina plastikiniai firmos ALUPLAST langai. Kadangi tai ALUPLAST nubrėžė naujus langų gamybos horizontus. IDEAL 2000, IDEAL 3000, IDEAL 4000, IDEAL 5000, IDEAL 6000 tai plastikinių PVC profilių sistemos, kurios patyrė didelę sėkmę. Puikios visiems, kurie nelinkę į jokius kompromisus, nei estetinėje, nei techninėje srityje. Plastikinių profilių langai sudaro apie 50 % rinkos. Tai naujos kartos langų iš PVC daugelio privalumų įrodymas:

  • ilgaamžiai – PVC pluoštas yra atsparus daugeliui atmosferos veiksnių;
  • taupūs – optimali šilumos izoliacija;
  • nekenksmingi aplinkai – galimas antrinis žaliavos perdirbimas;
  • saugūs – padidintas apkaustų griovelio ašies atstumas;
  • lengvai prižiūrimi – lygus paviršius;
  • įvairūs – individualus spalvos ir formos parinkimas;

Puiki garso apsauga Ar girdite ką nors….? Jūs nieko negirdite! ALUPLAST langai turi geriausią garso izoliaciją ir tai girdėti. Langai yra pritaikyti pagal Jūsų reikalavimus ir užtikrina taip laukiamą tylą Jūsų namuose. Tokiu būdu Jūs galite mėgautis ramybe tyloje.

Puiki terminė apsauga Tiek didelis rėmo storis, tiek daugiakamerė plastikinių profilių konstrukcija (kurios vertė su sutvirtinimais nuo 1,1 – 1,6 W/m²K) patenkina net griežčiausias šilumos apsaugos normas. Jūs taupote energiją, taip pat ir savo pinigus.

Puikūs saugumo atžvilgiu Neprašyti svečiai paprastai negriauna sienų, o įeina pro langus, kadangi jie yra lengviausia kliūtis. Taip neturi būti! Naujausios langų technologijos dėka, ALUPLAST uždaro langus vagims.

Puikiai pritaikyti antriniam žaliavos panaudojimui Firmos ALUPLAST plastikiniai langai neišmetami į šiukšlyną. Galima juos atiduoti tolimesniam panaudojimui. Iki 97 % ALUPLAST languose panaudotų medžiagų galima atgauti kaip gryną žaliavą. Ta žaliava naudojama naujos kartos plastikinių langų gamybai. Apgalvotas uždaras ratas naudojamas tam, kad būtų apsaugota gamta bei išnaudoti rezervai.

Puikūs kokybės atžvilgiu Firmos Firmos ALUPLAST plastikiniai langai turi kokybės bruožų, kurie Jums užtikrina ilgalaikį vartojimo malonumą. Taip pat gamybos metu firmoje ALUPLAST reikalaujama aukščiausio kruopštumo. Kokybės kontrolė pradedama nuo įrankių paruošimo ir vykdoma iki galutinio produkto patikrinimo.

Norite pakeisti savo name ar bute langus ir duris? Nežinote, kiek tai galėtų kainuoti? Parašykite mums paklausimą elektroniniu paštu ir mes Jums pranešime medžiagų ir darbų kainą…