Salono telefonas +370 600 09941
El. paštas gintaras@danicalt.com
Salono telefonas +370 600 09941 | El. paštas gintaras@danicalt.com

Įmonės vertybės, siekiai

Įmonės darbuotojai siekia tapti savo srities profesionalais, nuolat giliname savo žinias ir keliame kvalifikaciją. Žinome, kad nuo mūsų profesionalumo ir žinių priklauso veiklos rezultatai, todėl profesinis tobulėjimas ir kvalifikacijos kėlimas yra kasdienio mūsų darbo dalis.

Vienas iš įmonės siekių tai panaudoti turimą ir įgyti praktinę patirtį („know – how“) iš Lietuvos bei užsienio verslo partnerių bei jų aukštą verslo kultūrą ir perteikti esamiems įmonės darbuotojams, kolegoms, partneriams, kurie savo ruožtu siektų efektyvios vidinės bei išorinės darbo aplinkos įmonėje bei pajustų, kad sėkmė priklauso ir nuo darbuotojo atsidavimo įmonės veiklos labui, taip pat nuo klientų pasitikėjimo įmone ir jos vykdoma veikla. Mūsų siekis yra sukurti geresnę aplinką ir užtikrinti, kad nuolatos būtų gerinama žaliavos kokybė, plėsti produkcijos asortimentą visų savo partnerių patogumui.

Įmonės misija:

Būti patikimu partneriu visiems, siekiantiems efektyvumo ir ilgalaikės partnerystės. Užtikrinti tiekiamų paslaugų kokybę.